Elektrocentrály Europower: Elektrocentrály Europower Silent

Přenosné generátory belgického výrobce Europower Silent využívají inverterovou technologii k udržení stabilní frekvence výstupního napětí. Jsou tak ideální na chaty, do karavanů a obytných vozů a pro kemping. Lze s nimi napájet notebooky a další citlivou elektroniku. 

Tyto stroje jsou vyráběny v Japonsku ve stejné továrně jako podobné generátory Honda Gene21. Při srovnatelné kvalitě a výkonu ušetříte proti těmto centrálám několik tisíc korun! Dovozce navíc poskytuje na tyto lehké elektrocentrály jedinečnou záruku 5 let, narozdíl od Hondy však bez nutnostni placených servisních kontrol. 

Dále v naší nabídce naleznete tiché kapotované velké elektrocentrály se vznětovým kapalinou chlazeným motorem, s výkony od 6 kW. Tyto agregáty jsou vhodné jako spolehlivý zdroj proudu, mohou být jednofázové nebo třífázové.

 

Nejprodávanější elektrocentrály Europower Silent

Elektrocentrály Europower Silent

Značky
Řadit podle... Řadit podle...
Dárek
EPSi1000

Europower EPSi1000

Lehký přenosný odhlučněný generátor Europower EPSi1000 s kvalitním motorem Honda najde široké uplatnění ve venkovních podmínkách i …

Výrobce Europower
Výkon - provozní: 0,9 kVA
Spotřeba paliva při 75% zatížení: 0,47 l/hod
Startování: ruční
Typ motoru: Honda GXH50
Zobrazit další podrobnosti
Na dotaz
22 820  Kč 27 612  Kč s DPH
Detail Detail
Dárek
EPSi2000

Europower EPSi2000

Lehká a mobilní invertorová elektrocentrála Europower EPSi2000 s motorem Honda GX100 najde své uplatnění v různých aplikacích …

Výrobce Europower
Výkon - provozní: 1,5 kVA
Spotřeba paliva při 75% zatížení: 1,08 l/hod
Startování: ruční
Typ motoru: Honda GX 100
Zobrazit další podrobnosti
Na dotaz
26 712  Kč 32 322  Kč s DPH
Detail Detail
Eprofi obchody